Sukcesy uczniów PTI

Nasza uczennica - Patrycja Kupczak z klasy 2B została ambasadorem akcji Czytaj PL

Patrycja w tym roku jak i poprzednim została ambasadorem ( 1 z 700 z Polski ) akcji – CzytajPl, która dotyczy szkół średnich. Uczennica zaprasza do korzystania z darmowego dostępu do książek w formie ebooków i audiobooków – GRATULUJEMY!!

Akcja trwa od 02.11.22r. do 30.11.22r.

Maximilian Cyprys wziął udział w wycieczce do Instytutu CERN

Uczeń klasy 4 C – Maximilian Cyprys wziął udział w wycieczce do Instytutu CERN – ośrodka naukowo-badawczego położonego na północno-zachodnich przedmieściach Genewy na granicy Szwajcarii i Francji. To właśnie w tym miejscu, 100 metrów pod ziemią znajduje się jeden z największych akceleratorów na świecie – Wielki Zderzacz Hadronów. Urządzenie o obwodzie 27 kilometrów rozciąga się na terytorium Szwajcarii i Francji, między Alpami a Górami Jura i jest uważana za największą maszynę na świecie. Instytut Badań Jądrowych w Genewie jest miejscem skupiającym naukowców z całego świata, w tym także z Polski!

Potyczki młodych adminów

Udział w finale II międzynarodowego konkurs - Capture The Flag „153+1”


Dwie nasze drużyny składające się z uczniów klas drugich dostały się do finału międzynarodowego konkursu informatycznego Capture The Flag "153+1".
Uczestnicy konkursu mierzyli się z zagadkami kryptograficznymi, zadaniami dotyczącymi bezpośrednio tematyki związanej z aplikacjami www, przejmowaniem kontroli nad usługami oraz inżynierią wsteczną oprogramowania.

Łączenie nauki w technikum z zajęciami akademickimi


10 najlepszych uczniów szkoły otrzymuje stypendia umożliwiające uczestnictwo w zajęciach prowadzonych na studiach inżynierskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.

Uczniowie PTI wystąpili w trakcie BBDays4IT


Uczniowie naszej szkoły gościli w festiwalowym studiu, gdzie opowiadali o tym, jak wygląda nauka w PT, dlaczego wybrali kierunek związany z informatyką oraz jakie mają plany związane ze swoim dalszym rozwojem i karierą.

IV miejsce w Hackathonie Miejskim

Konkurs języka angielskiego FOX


Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Close Menu